Actueel weer Schinnen
Laatste update: 2026-05-11 om 13:15 uur
| Temperatuur | 11.4 °C |
| Neerslag | 14.6 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 3.2 km/u uit Z |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1004.3 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 14.4 km/u om 00:16 u |
| Minimum temp. | 7.0 °C om 08:20 u |
| Maximum temp. | 13.1 °C om 00:00 u |
| Windchill | 11.4 °C |
| Hitte index | 11.2 °C |
| Dauwpunt | 7.0 °C |
| Luchtvochtigheid | 74.0 % |
| Zonnestraling | 954.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 965.0 W/m2 om 13:12 u |
| UV index | 4.0 |
| Max. UV index | 4.0 om 13:11 u |
| Zon op | 05:53 u |
| Zon onder | 21:14 u |